facebook instagram

Veterinární klinika ANIVET

Veterinární klinika Anivet Havířov - je pracoviště poskytující vysoce odbornou veterinární péči malých zvířat v plném rozsahu. To zahrnuje zákroky v rámci prevence - vakcinace, odčervení, ale i ošetření infekčních a neinfekčních onemocnění, náročné operativní zákroky v oblasti chirurgie, ortopedie, stomatologicke ošetření a další.

Útulek Max
Jsme drobní sponzoři a plníme veterinární dohled havířovského útulku Max.
Veterinární klinika Anivet byla slavnostně otevřena v dubnu 2011. Disponuje vlastním parkovištěm, velkou čekárnou, dvěmi ordinacemi, což zaručuje hladký chod veterinární péče a zkrácení čekací doby pro klienty. Dále klinika skrývá RTG místnost, místnost pro hospitalizace a laboratorní a diagnostickou techniku. V neposlední řadě je vybavena samostaným plně vybaveným chirurgickým sálem!

Hospitalizace slouží ke krátkodobé i dlouhodobé hospitalizaci, ke kyslíkové terapii, ale i jako JIP při akutních náhlých příhodách. Nesmíme zapomenout ani na naší poradenskou činnost v oblasti chovu a držení zvířat, ale také poradenství a prodej krmiv pro zvířata.

LyssetkyNa našem pracovišti poskytujeme systém LYSSETEK, což je způsob označování očkovaných psů proti vzteklině v daném roce. Výhodou je jednak evidence očkovaných psů a dále označena číselná řada na "lyssetkách" sloužící k rychlému dohledání ztraceného psa (bez potřeby čtečky čipů) dle identifikačních čísel na "lyssetkách".

Kladným prvkem naší veterinární služby je pozvánkový systém, kdy jednotlivý klient a jeho mazlík dostanou od nás pozvánku k aktuálnímu očkování v daném měsíci! Tím omezíme možnost opomenutí očkování.

N Náš tým

MVDr. Zbyněk Horák
majitel a vedouci lékař Anivet, veterinární klinika
Ortopedie, chirurgie, ultrasonografie, interní medicína.

MVDr. Bohumíra Kotrlová

MVDr. Dominika Skácelíková

p. Leona Jelínková, veterinární asistent
Výživový specialista, prevetivní péče

Kočka

Jsme členem

Veterinární komora

Česká asociace veterinárních lékařů malých zvířat

Free Wi-Fi

U nás můžete platit také platebními kartami